حضور 1330 شرکت در نمایشگاه‌ بین المللی نفت ،‌گاز پالایش و پتروشیمی تهران

۱۳۹۰/۶/۱۰

"حسین پرسان" مدیرکل روابط عمومی وزارت نفت و مدیر این نمایشگاه، روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران از تشکیل دبیرخانه دائمی نمایشگاه‌ بین المللی نفت، گاز،‌ پالایش و پتروشیمی خبرداد و گفت: میزان حضور شرکت های خارجی در نمایشگاه امسال نسبت به سال گذشته 10 درصد افزایش یافته است.

به گفته وی افزایش تعداد شرکت ها، توسعه فضای نمایشگاه، اختصاص یک سالن رایگان برای حضور مبتکران، مخترعان و نوآوران و تشکیل دبیرخانه دائمی از جمله ویژگی های نمایشگاه پانزدهم است.

مدیر پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت نفت، گاز، پالایش و ‌پتروشیمی، افزود: غرفه های شرکتهای ایرانی در زمینی به وسعت 33 هزار مترمربع و شرکت های خارجی بیش از 43هزار مترمربع خواهد بود.

پرسان هدف مهم برگزاری این نمایشگاه را دستیابی به برنامه های مشخص در جهت رشد و تعالی صنعت نفت کشور عنوان کرد و گفت: شرکتهای خارجی از چین، اتریش، اسپانیا، اوکراین، امارات، انگلیس، ایتالیا، آلمان، برزیل، بلژیک، تایلند، تایوان، چک، دانمارک، روسیه، رومانی، ژاپن، سنگاپور، سوئد،سوئیس، عربستان، عمان، فرانسه،فنلاند،کره جنوبی، مکزیک ، نروژ و هند شرکت می کنند.

به گفته وی روز نخست این نمایشگاه (دوم اردیبهشت) مختص میهمانان مدعو و خاص بوده و از روز سوم اردیبهشت، نمایشگاه برای بازدید عموم باز خواهد بود.

پرسان افزود: امسال برای نخستین بار محلی برای تعاطی و تعامل 22 دانشگاه مرتبط با صنعت نفت با شرکت ها و مسوولان این صنعت در نمایشگاه در نظر گرفته شده است و دو همایش تخصصی نیز توسط شرکت های ملی گاز و نفت در روز چهارم اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد.

مدیر پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت نفت، گاز، پالایش و ‌پتروشیمی، اظهار داشت:

در این نمایشگاه همچنین نخستین دستگاهی که در استخراج نفت در ایران مورد استفاده قرار گرفته است برای مشاهده علاقمندان رونمایی خواهد شد.

سال گذشته نیز حضور فعال شرکت های خارجی در چهاردهمین دوره نمایشگاه بین المللی

نفت، گاز و پتروشیمی بی اثر بودن تحریم ها و محدودیت های برخی کشورها علیه ایران را ثابت کرد.


بازگشت به  اخبار

رویداد آتی

حضور در نمایشگاه صنایع پلاستیک و شیمیایی اراک
حضور در نمایشگاه صنایع پلاستیک و شیمیایی اراک

شرکت ایده تجارت درخشان به منظور ارتباط مستقیم و بدون واسطه با مشتریان گرامی و ارائه اطلاعات به روز در مورد صنایع پلاستیک و شیمیایی به علاقمندان از تاریخ 11 لغایت 14 تیر ماه 1392 در نمایشگاه صنایع پلاستیک و شیمیایی اراک نقش مؤثر و فعالی را ایفا نمود .

آرشیو رویدادها »

خبرنامه

بـرای عـضویـت در خـبـرنـامـه، پـسـت الکترونیک خود را وارد کنید.