نمایشگاه صنایع شیمیایی و پلاستیکی اراک

۱۱تیر
۱۳۹۲

شرکت ایده تجارت درخشان به منظور ارتباط مستقیم و بدون واسطه با مشتریان گرامی و ارائه اطلاعات به روز در مورد صنایع پلاستیک و شیمیایی به علاقمندان از تاریخ 11 لغایت 14 تیر ماه 1392 در نمایشگاه صنایع پلاستیک و شیمیایی اراک نقش مؤثر و فعالی را ایفا نمود . ادامه »

نمایشگاه K2013 آلمان

۲۱اسفند
۱۳۹۱

K 2013 بزرگترین نمایشگاه پلاستیک و لاستیک در سراسر جهان است که از تاریخ 24 مهر تا 1 آبان در شهر دوسلدورف آلمان برگزار می گردد . ادامه »

آغاز بکار نمایشگاه ایران پلاست در آبان ماه

۲۴مهر
۱۳۹۱

نمایشگاه ایران پلاست از تاریخ 14 الی 17 آبان ماه در محل برگزاری نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد . نمایشگاه بین المللی ایران پلاست از سال 1381 و با سازماندهی شرکت ملی صنایع پتروشیمی آغاز به کار نمود و طی سالیان بعد نیز تا سال 1385 به صورت سالیانه برگزار شد . از ... ادامه »

ایران پلاست هشتم با شعار نمایش نوآوری ها و توسعه همکاری

۱۴اسفند
۱۳۹۰

ایران پلاست هشتم با شعار نمایش نوآوری ها و توسعه همکاری در شهریورماه سال 1391 برگزار خواهد شد. در این دوره از نمایشگاه بین المللی ایران پلاست شورای سیاست گذاری این نمایشگاه با احکام معاون محترم وزیر نفت در امور پتروشیمی که نمایندگانی از تمامی ذینفعان زنجیره ارزش صنعت پلاستیک را شامل می گردد با هدف ... ادامه »

حضور 1330 شرکت در نمایشگاه‌ بین المللی نفت ،‌گاز پالایش و پتروشیمی تهران

۱۰شهریور
۱۳۹۰

"حسین پرسان" مدیرکل روابط عمومی وزارت نفت و مدیر این نمایشگاه، روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران از تشکیل دبیرخانه دائمی نمایشگاه‌ بین المللی نفت، گاز،‌ پالایش و پتروشیمی خبرداد و گفت: میزان حضور شرکت های خارجی در نمایشگاه امسال نسبت به سال گذشته 10 درصد افزایش یافته است. به گفته وی افزایش تعداد شرکت ... ادامه »

نمایشگاه پلاستیک - استانبول ترکیه

۳اردیبهشت
۱۳۹۰

سازمان بازرگانی اردبیل اعلام نموده است که شرکت نمایشگاههای ج.ا.ایران در نمایشگاه بین المللی پلاستک استانبول شرکت می نماید علا قمندان به مشارکت در این نمایشگاه و همایشی که همزمان برگزار خواهد شد می توانند با تلفن ۲۱۹۱۴۱۳ - ۰۲۱ زمان ۱۱تا ۱۴ اذر ماه ادامه »

چهاردهمین دوره نمایشگاه پلاستیک و بسته بندی

۳اردیبهشت
۱۳۹۰

( Yagmur Fuarcilik) از سال 1995 فعالیت خود را در زمینه گسترش صنعت پلاستیک و بسته بندی آغاز کرده و هم اکنون برپا کننده نمایشگاه بین المللی (IPAF) در ترکیه است. چهاردهمین دوره این نمایشگاه در تاریخ 2 تا 5 ژوئن 2011 در فضایی به وسعت 23000 متر مربع در مرکز استانبول برگزار می شود. به گزارش ... ادامه »

رویداد آتی

حضور در نمایشگاه صنایع پلاستیک و شیمیایی اراک
حضور در نمایشگاه صنایع پلاستیک و شیمیایی اراک

شرکت ایده تجارت درخشان به منظور ارتباط مستقیم و بدون واسطه با مشتریان گرامی و ارائه اطلاعات به روز در مورد صنایع پلاستیک و شیمیایی به علاقمندان از تاریخ 11 لغایت 14 تیر ماه 1392 در نمایشگاه صنایع پلاستیک و شیمیایی اراک نقش مؤثر و فعالی را ایفا نمود .

آرشیو رویدادها »

خبرنامه

بـرای عـضویـت در خـبـرنـامـه، پـسـت الکترونیک خود را وارد کنید.